gouldians.eu


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

gouldians.eu
gouldians.eu
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Donate
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 85, στις Κυρ Ιουλ 30, 2017 7:50 pm
WEB PET
SKROUTZ STORE
I SMS IT
KARIERA.GR
TOKOTOUKAN
MYSALES.GR

ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians?

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians? Empty ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians?

Δημοσίευση από sakis80 Τρι Σεπ 18, 2012 6:03 pm

Οπως ρωτω και στο θεμα ποσοι εχετε η εκτρεφετε gouldians?η ερωτηση ειναι για να να γνωριστουμε μεταξυ μας καλυτερα και να μπορουμε να ανταλλαξουμε εμπειριες για καλυτερα αποτελεσματα και ακομη περισσοτερα.ενας που καταλαβα οτι του αρεσουν και εκτρεφει ειναι ο Admin.και να πω οτι φετος (ετσι για να αναψω και λιγο τα αιματα) εβγαλα 3 Gouldian sea green Very Happy

sakis80
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα, Π.Φαληρο
4293

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians? Empty Απ: ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians?

Δημοσίευση από Admin Πεμ Σεπ 20, 2012 9:01 am

εγω εχω ερωτα και παθος με τα γκουλντς, το sea green αν καταλαβα καλα ομως ειναι το dilute...... μια χαρα εισαι για αρχη, μπραβο.

Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9384

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians? Empty Απ: ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians?

Δημοσίευση από sakis80 Πεμ Σεπ 20, 2012 2:21 pm

Το sea green ειναι νεα μεταλλαξη μη αναγνωρισμενη επισημα προς το παρον.Εχει λευκη κοιλια και μοιαζει περισσοτερο με μπλε και οχι με αρχεγονο ή dilute

sakis80
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα, Π.Φαληρο
4293

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians? Empty Απ: ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians?

Δημοσίευση από Admin Δευ Σεπ 24, 2012 7:18 am

απο που και πως την εφερες????γιατι αυτο οπως το λες θυμιζει το blue-pastel...... βαλε μια φωτο ΚΑΘΑΡΗ, να δουμε τι εννοεις.........
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9384

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians? Empty Απ: ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians?

Δημοσίευση από sakis80 Τρι Σεπ 25, 2012 5:50 am

Απο τυχη τα 2 gouldian ηταν φορεις και να σου πω την αληθεια ενω μου φανηκαν περιεργα τα πουλια, δεν ηξερα οτι υπαρχει τετοια μεταλαξη ωστε να τα αναγνωρισω.μετα το εψαξα στο ιντερνετ και εμαθα .Δεν εχω φωτογραφικη να τα βγαλω φωτο και η ποιοτητα απο το κινητο ειναι πολυ χαμηλη αλλα μου προτειναν να το κατεβασω στην εκθεση στην κατηγορια νεες μεταλαξεις ωστε να το δει ο κοσμος.Οποτε οποιος θελει μπορει να ερθει να το δει απο κοντα.

sakis80
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα, Π.Φαληρο
4293

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians? Empty Απ: ποσοι απο εσας εκτρεφετε gouldians?

Δημοσίευση από MAKIS1972 Κυρ Ιαν 05, 2014 10:56 pm

Καλησπερα σας και καλη χρονια ! ειμαι καινουργιο μελος και θα ηθελα να ρωτησω σε ποια ηλικια ζευγαρωνουν τα gouldian ?

MAKIS1972
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Αριθμός μηνυμάτων : 3
3771

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης