gouldians.eu


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

gouldians.eu
gouldians.eu
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Donate
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 85, στις Κυρ Ιουλ 30, 2017 7:50 pm
WEB PET
SKROUTZ STORE
I SMS IT
KARIERA.GR
TOKOTOUKAN
MYSALES.GR

τα νεα τισ ημερας

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

τα νεα τισ ημερας Empty τα νεα τισ ημερας

Δημοσίευση από makoulas1988 Δευ Φεβ 20, 2012 11:04 pm

παιδια σημερα που καθομουν και μιλουσα με την κοπελα μου στο κιν αναφερε για μια φιλι τησ που ο πατερας τις εχει κατι σκουφατα καναρινια και με ζηταει θυλ να ζευγαρωση εναν αρσενικο που εχει τ.παντον και μου λεει η κοπελα μου πως τισ ειπε η φιλι τησ πως του μπαμπα τισς τα καναρινια γενναν 11 αυγα μενο λιγο και λεω καλα κοθνελα ειναι η καναρα. παιδια στεκι κατι τετοιο να βγαζει καναρα 11 αυγα εχω δει μεχρι 6 το πολυ αλλα οχι 11

makoulas1988
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Άντρας Δράκος
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ηλικία : 35
Τόπος : αλεξανδρεια ημαθιας
4616

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα νεα τισ ημερας Empty Απ: τα νεα τισ ημερας

Δημοσίευση από Admin Τρι Φεβ 21, 2012 9:48 am

ειναι ενα ακρως σπανιο φαινομενο αυτο και φυσικα δεν μιλαμε για 11 σποριασμενα αυγα........ ειναι σπανιες οι περιπτωσεις αυτες και εκτροφικα ΔΕΝ μας χρειαζονται τετοια θηλυκα, ο λογος οτι με μια γεννα εχει κανει 3 ταυτοχρονα και το πουλι εξαντλειται στα ορια του , πληροφοριακα ειναι καλο να το ξερουμε αλλα εγω δεν θα ηθελα ενα τετοιο πουλι στην κατοχη μου......
διασταυρωσε το ξανα γιατι αν γινονται διακοπες 2-3 ημερων ενδιαμεσα στην γεννηση των αυγων μιλαμε πλεον για παθολογο-ανατομικο προβλημα στην καναρα.............
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9385

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα νεα τισ ημερας Empty Απ: τα νεα τισ ημερας

Δημοσίευση από makoulas1988 Τρι Φεβ 21, 2012 2:25 pm

λευτερη δεν το ηξερα και γελουσα θα μιλισω με την κοπελα που εχει αυτο το πουλι και θα μαθω λεπτομεριες εγω νιμιζα οτι ειναι μπουρδες και δεν εστεκε κατι τετοιο παντος ευχαριστω

makoulas1988
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Άντρας Δράκος
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ηλικία : 35
Τόπος : αλεξανδρεια ημαθιας
4616

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης