gouldians.eu


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

gouldians.eu
gouldians.eu
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Donate
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 85, στις Κυρ Ιουλ 30, 2017 7:50 pm
WEB PET
SKROUTZ STORE
I SMS IT
KARIERA.GR
TOKOTOUKAN
MYSALES.GR

Νεος

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Νεος Empty Νεος

Δημοσίευση από dotore27 Πεμ Ιουλ 01, 2010 8:50 am

Γεια σας και απο μενα,με λενε γιωργο ειμαι απο την αθηνα και ασχολουμαι και γω απο παιδι με τα πουλια κυριως καρδερινες.εχω αυτη τη στιγμη μια καρδερινα ενα καρδερινοκαναρο ενα φανετοκαναρο ενα καναρινι φωνης λευκο και ενα παπαγαλο ροζελα κριμσον.μενω αθηνα και θα θελα να ερθω σε επαφη με καποιον εκτροφεα γνωστη για να βγαλω και γω τισ δικεσ μου καρδερινες (κλουβισιες).α! λογω και καταγωγης απο χωριο εχω και μια πενταδα μικρα πιασμενα σε φωλια περιπου 1αμιση μηνων.αυτα απο μενα!

dotore27
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Αριθμός μηνυμάτων : 4
5171

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νεος Empty Απ: Νεος

Δημοσίευση από panos Πεμ Ιουλ 01, 2010 7:26 pm

Kαλώς ήρθες Γιώργο,τώρα για τα πιασμένα πρέπει να βρείς άλλο φόρουμ για να σου λύσουν τις απορίες σου.
panos
panos
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 633
Ηλικία : 57
Τόπος : Καρπενήσι
6154

ΦΗΜΗ : 22

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νεος Empty Απ: Νεος

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 01, 2010 8:13 pm

οπως το ειπε ο φιλος πανος.....αν και δε νκαναμε και τοσο καλη αρχη θα σε προειδοποιησω οτι ΑΝ μου δωσεις την εντυπωση οτι πας να μαθεις 2-3 πραγματα για να μαζευεις φωλιες πιο αντε και τα συναφη θα πεσει μπαν....... κατα τα αλλα καλως ηλθες και καλη συνεχεια......

Υ.Γ. το μηνυμα μου ειναι τοσο αποτομο διοτι οι μουλοι ,τα αγιρα και ενα καναρινι αρσενικο λευκο φωνης.........ο θεος ξερει........μου λενε οτι \ΔΕΝ κανεις αναπαραγωγη...................
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9384

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νεος Empty Απ: Νεος

Δημοσίευση από dotore27 Παρ Ιουλ 02, 2010 9:59 am

με παρεκσηγησατε βρε παιδια.να τα πιανω ξερω.δεν θελω να μαθω κατι για αυτο.οσο για το καναρινι ειναι χρωματος δικια μου η μακακια!απλα θελω να κανω αναπαραγωγη οποτε θα θελα τα φωτα σας.απλα αγαπω τα πουλια και θα θελα και γω να δοκιμασω να τα αναπαραγω.δεν εχω κανει ποτε και θελω να μαθω αυτο ειναι ολο!!!!

dotore27
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Αριθμός μηνυμάτων : 4
5171

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νεος Empty Απ: Νεος

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιουλ 02, 2010 10:31 am

dotore27 έγραψε:με παρεκσηγησατε βρε παιδια.να τα πιανω ξερω.δεν θελω να μαθω κατι για αυτο.οσο για το καναρινι ειναι χρωματος δικια μου η μακακια!απλα θελω να κανω αναπαραγωγη οποτε θα θελα τα φωτα σας.απλα αγαπω τα πουλια και θα θελα και γω να δοκιμασω να τα αναπαραγω.δεν εχω κανει ποτε και θελω να μαθω αυτο ειναι ολο!!!!

θα σε βοηθησουμε ολοι οσο μπορουμε ΑΡΚΕΙ να ξεχασεις τις φωλιτσες και τα συναφη.......

Υ.Γ. καναρινια χρωματος και φωνης ταυτοχρονα ΔΕΝ υπαρχουν...........φιλικα στο λεω.....
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9384

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νεος Empty Απ: Νεος

Δημοσίευση από dotore27 Παρ Ιουλ 02, 2010 10:37 am

ΟΚ για τις φωλιες.το καναρινι ειναι χρωματος και οχι φωνης αυτο σας ειπα πριν,οτι μπερδευτηκα και εγραψα μακακια.!!!!!!!

dotore27
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Αριθμός μηνυμάτων : 4
5171

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νεος Empty Απ: Νεος

Δημοσίευση από panos Παρ Ιουλ 02, 2010 4:19 pm

Γιώργο το να μαζέψεις 2-3 φωλιές δεν είναι λύση,το μόνο σίγουρο είναι πώς δεν θα κάνεις αναπαραγωγή.Ξεκίνησε με 1 ζευγαράκι εκτροφής και σιγά σιγά θα τα καταφέρεις,αυτός είναι ο ορθός τρόπος και άσε τη φύση να κάνει τη δουλειά της.
panos
panos
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 633
Ηλικία : 57
Τόπος : Καρπενήσι
6154

ΦΗΜΗ : 22

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νεος Empty Απ: Νεος

Δημοσίευση από dotore27 Σαβ Ιουλ 03, 2010 8:08 am

αυτο θελω κι εγω πανο,να ερθω σε επικοινωνια με καποιον απο εδω που ειναι εκτροφεας και να αγορασω 1-2 ζευγαρια και επισης να μου πει πεντε πραγματα και να του πω τις αποριες μου.θελω καποιον εκτροφεα απο αθηνα να τον επισκεφτω και να τα πουμε απο κοντα.

dotore27
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Αριθμός μηνυμάτων : 4
5171

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης