gouldians.eu


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

gouldians.eu
gouldians.eu
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Donate
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 85, στις Κυρ Ιουλ 30, 2017 7:50 pm
WEB PET
SKROUTZ STORE
I SMS IT
KARIERA.GR
TOKOTOUKAN
MYSALES.GR

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ??

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ?? Empty ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ??

Δημοσίευση από bojeros Τρι Ιουν 08, 2010 5:00 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ,ΕΙΜΑΙ 32 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 4 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΡΔΕΡΙΝΟΚΑΝΑΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΗΜΕΡΕΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.ΤΟ ΤΑΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΟΛΠΑ.
ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΓΙΑΒΡΑΚΙ ΑΓΑΠΟΡΝΙΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΟΙΚΙΩΘΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1-2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΕΓΑΛΟ.ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΓΑΠΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ.ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΦΟΙΝΙΚΑ).ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

bojeros
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5073

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ?? Empty Απ: ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ??

Δημοσίευση από Admin Τρι Ιουν 08, 2010 7:34 pm

λοιπον βασιλη να χαιρεσαι την κορουλα σου πρωτα απο ολα και κατα δευτερον τα αγαποπουλα πυ λες ειναι τα love birds, ξεκαθαρισε ποια μεταλλαξη θες και ψαχνεις ή απλα οτι κατσει......

Υ.Γ. δεν χρειαζεται ολα τα θεματα να τα αναρτεις στην παρουσιαση νεων μελων..... απλα να γραφεις στην ενοτητα των νεων εκτροφεων,,,, ευχαριστω
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9377

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ?? Empty Απ: ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ??

Δημοσίευση από bojeros Τετ Ιουν 09, 2010 7:37 pm

ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ LOVEBIRD ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΒΡΙΔΙΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

bojeros
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5073

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης