gouldians.eu


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

gouldians.eu
gouldians.eu
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Donate
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 85, στις Κυρ Ιουλ 30, 2017 7:50 pm
WEB PET
SKROUTZ STORE
I SMS IT
KARIERA.GR
TOKOTOUKAN
MYSALES.GR

τα πουλια και η ζωη μου

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από Manos 14 Τρι Αυγ 04, 2009 7:45 am

Καλειμερα με λενε ΜΑΝΟΣ και ειμαι οδηγος.Εχω 20 καναρια-εχω 3 ζευγαρια αγριες καρδερινες-2 ζευγαρια κλουβισιεσ-1 ζευγαρι balkanikα-1 ζευγαρι parva.5 καρδερινες αρσενικους αγριους 3χρονον-2 φλορους αγριους-2 φανετα αγρια-προσπαθω απο περισι να ζευγαροσω της καρδερινες και μεχρι τωρα τιποτα για την ακριβια φετοσ εβγαλα 35 μικρα αλλα δεν εζησε κανενα απο μωρα δεν εζησε.Εχετε καμια ιδεα τη θα μπορουσα να κανω?

Manos 14
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ηλικία : 46
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
5419

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από sakis syros Τρι Αυγ 04, 2009 9:30 am

Μάνο, καταρχήν καλως ήρθες στο φόρουμ. Για να σου απαντήσουμε στην ερώτησή σου, θα πρέπει να γνωρίζουμε τι έχεις κάνει, για να σου πούμε τι να διορθώσεις.

Ας πούμε λές πως από 35 μωρά δεν έζησε κανένα. Γιατί??? Δεν ταϊζανε οι θυληκές, τα πλακώσανε, τα σκοτώσανε οι αρσενικοί, είχαν κάποια ασθένεια, δεν τους παρείχες όλα τα απαραίτητα στη διατροφή τους, τα πέταξε η μάνα τους από τη φωλιά ,είχες πολύ ζέστη, ψείρες, ή κάτι άλλο?????

Κάνε μία πιό αναλυτική περιγραφή της εκτροφής σου, της προετοιμασίας που έκανες στα πουλιά, σε τί κλούβες τα έχεις, τι ταϊζεις κλπ κλπ.

Πάντως είναι άδικο να βγάζεις πουλιά και να μην μπορείς να τα ζήσεις. Γράψε αναλυτικότερα στοιχεία και θα δούμε.. Αλλά και όλα λάθος να τα κάνεις έστω κι ένα θα ζούσε!!!

Τα ξαναλέμε!
sakis syros
sakis syros
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
Αριθμός μηνυμάτων : 436
Ηλικία : 56
Τόπος : Σύρος
5960

ΦΗΜΗ : 66

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από Admin Τρι Αυγ 04, 2009 1:10 pm

γεια σου μανο και επισημα πλεον φιλε,το μονο που με προβληματιζει για τα γραφομενα σου ειναι ο χρονος ο οποιος τα δημοσιευσες,και εννοω οτι εισαι μελος αρκετο καιρο και δεν εδειξες οτιδηποτε που να παραπεμπει σε εκτροφεα τοσο προχωρημενο ωστε να διαθετει και καρδερινες εκτροφης,και παρβα,οι οποιες ειναι οι ισπανικες, και να εχει βγαλει 35 μικρα...... μου θυμιζεις καποιους αλλους κυριους..... θα ηθελα κι εγω μια πιο καλη αναλυση των πραξεων σου πανω στο θεμα εκτροφη ωστε να βγαλουμε κι εμεις αλλα και εσυ μετεπειτα καλυτερα συμπερασματα ωστε να δουμε τι εκανες λαθος και τι σωστο.....

εν αναμονη της απαντησεως σου καλη συνεχεια....
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9356

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από Manos 14 Παρ Αυγ 07, 2009 12:23 pm

ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΜΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΛΟΥΒΙΣΙΕΣ{BALKANIKA}ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΖΕΥΓΑΡΟΣΤΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΦΩΛΙΕΣ ΜΕΣΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΔΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 5 ΜΟΥ ΑΥΓΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 13 ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΙΚΡΑ Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΕΤΑΓΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 3 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΜΕΣΑ ΣΕ 8ΜΕΡΕΣ ΠΕΘΑΝΑΝΕ.2 ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΑΛΛΑ 5 ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΗΝ 9 ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΤΙΣΕ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑΝ.3 ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑΝ 5 ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΑΥΓΟ ΤΗΣ ΤΑ ΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΝΑΡΙΑ,ΟΙ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ.ΜΕ ΤΑ ΠΟΥ ΒΓΕΙΚΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΤΑΓΕ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΘΙΛΗΚΟ ΔΕΝ ΤΑ ΤΑΙΖΕ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑΝΕ.ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑ ΤΑ ΑΥΓΑ ΟΙ ΚΑΡΔΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ 5 ΑΥΓΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 7 ΜΕΡΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ 4 ΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΕΙΝΑΝ 5 ΗΜΕΡΟΝ ΤΑ ΑΥΓΑ ΤΑ ΠΕΙΡΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΟΣΩ ΕΓΩ .ΜΕ ΧΥΛΟ ΤΗΣ LYDIA ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΣΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΟΣΩ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ.5 ΓΕΝΝΑ ΕΚΑΝΑΝ 5 ΑΥΓΑ ΠΑΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ 9-10ΗΜΕΡΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 6 ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 4 ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 13 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΝΕΚΡΑ. ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΩ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΙΕΣ. ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 2-2.5ΧΡΩΝΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΙΛΗΚΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΣΟ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΛΟΥΒΑ ΟΙ ΟΠΟΙΑ ΧΩΡΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΔΥΟ. ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΥΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΝΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΙΑ.{ΚΑΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ BALKANIKA ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΛΟΥΒΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΟΥΔΙΑΣΟΥΝ}ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΕΚΑΝΕ ΦΩΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ 5 ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΩ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΥΧΕΡΩ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 13 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ 5 ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΑΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΩΧΛΟΥΣΑ ΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8-9 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΕΞΗΣ.1;ΧΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑ ΣΤΑ ΔΥΟ.2;ΠΕΤΑΞΑ ΤΑ ΝΕΚΡΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΑ ΤΗΝ ΦΩΛΙΑ.3;ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΡΙΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΠΑΝΩ. ΣΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ.3 ΓΕΝΝΑ.ΜΕΣΑΣΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ 5 ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΩ.ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΦΗΣΑ ΤΗΝ ΘΙΛΗΚΙΑ ΜΟΝΙ ΤΗΣ.ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΟΣ ΓΙΑΤΗ ΚΛΟΥΒΙΑΣΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΤΑΞΑ ΠΡΙΝ 4 ΜΕΡΕΣ.ΕΒΑΛΑ ΠΑΛΗ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΜΕΣΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΟΙ ΘΙΛΗΚΙΑ ΣΤΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΟΣΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΙ ΟΛΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΚΛΟΥΒΙΑ. ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΘΙΛΗΚΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΓΥΡΟ ΣΤΑ 2ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ 2 ΦΩΛΙΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ 3ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΠΛΑ-ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΝΑ ΤΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΙΖΕΙ ΤΗΝ ΘΙΛΗΚΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟΝ ΕΡΙΞΑ ΜΕΣΑ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΝΑ ΜΠΕΝΟΒΓΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΨΕΥΤΙΚΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΝΙΜΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΝΙΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΗΝ ΘΙΛΗΚΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΝΑ ΜΠΕΝΟΒΓΕΝΕΙ ΚΑΙ Η ΘΙΛΗΚΙΑ ΣΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΜΕ ΝΙΜΑ ΜΙΠΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ. ΤΡΟΦΕΣ----ΠΕΡΝΩ ΤΡΟΦΕΣ ΑΠΟ ΤΟ PET FAMYLI-----ΑΥΓΟΤΡΟΦΕΙ ΤΗΣ ORLOUX ΜΙΑ ΤΡΟΦΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΣ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΜΕ ΣΩΝΤΑΝΑ ΣΚΟΥΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ----ΑΥΓΑ ΑΠΟ ΜΙΡΜΙΓΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ LYDIA ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ MULTIVIT---ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΙΡΟΜΑ ΑΝ ΧΡΙΑΣΤΕΙ FERTIVIT---ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΠΕΥΣΕΙ ΒΑΖΩ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΑΜΟ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΒΩ ΜΑΖΙ.ΟΧΙ ΑΜΟ ΘΑΛΑΣΣΙΣ. ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΦΩΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΗΛΟ---ΑΓΓΟΥΡΙ 2 ΦΩΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ -----ΖΟΧΟ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑΚΛΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΥΡΙ ΤΕΛΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΥΚΟΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΨΙΡΕΣ---ΑΚΑΡΕΑ---ΨΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΣΙΤΑ,ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑ ΣΚΟΝΙ ΑΠΩΘΗΤΙΚΗ ΓΙΑ ΩΔΙΚΑ ΠΤΗΝΑ RAFF ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΦΩΛΟΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΟ ΓΥΡΟ ΣΤΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΟΥΒΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΡΙΧΝΑ ΤΟ ΣΠΡΕΙ REPELI.ΕΧΩ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ PARVA ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΖΕΥΓΑΡΟΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ.----ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΩ 3-4ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΟΣΩ ΤΟ ΟΠΟΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΚΡΑ ΘΙΛΗΚΑ ΦΕΤΙΝΑΡΙΑ ΚΛΟΥΒΙΣΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ {MEIGER}ΘΑ ΗΘΕΛΑ.---ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΝΩ ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ. ΓΙΑΤΗ ΚΑΝΑΡΙΑ ΒΓΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΙΒΡΙΔΙΑ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΟΜΑ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΚΤΡΟΦΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΚΤΛΠ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΑΓΟΓΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩΝ/ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΜΕ ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΩΔΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΕΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΕΙ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ. ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ. ΤΗΛ;6982520054---

Manos 14
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ηλικία : 46
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
5419

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από Manos 14 Παρ Αυγ 07, 2009 12:26 pm

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΝΗΜΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΕΙΚΑ ΛΑΘΗ ΖΗΤΩ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΤΑΙ.ΠΕΡΙΜΑΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ.ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ....... Shocked Shocked

Manos 14
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ηλικία : 46
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
5419

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από Manos 14 Κυρ Αυγ 09, 2009 1:40 pm

Ευχαριστω πολυ σταυρο. Υπομονη μπορω να κανω,αλλα στενοχωριεμαι παρα πολυ που δεν μπορω να κανω εγω κατι για να ζησουν.

Manos 14
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ηλικία : 46
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
5419

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από panos Κυρ Αυγ 09, 2009 4:40 pm

Μάνο με υπομόνη και με επιμονή ο ανθρωπος καταφέρνει τα πάντα,ψαξτο λίγο μόνο σου και θα δεις τι φταίει.
panos
panos
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 633
Ηλικία : 57
Τόπος : Καρπενήσι
6126

ΦΗΜΗ : 22

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από Manos 14 Κυρ Αυγ 09, 2009 5:27 pm

Καλησπερα πανο.Ευχαριστω που μου δινετε κουραγιο.Αλλα ολα αυτα που κανω μερχι τωρα ειναι σωστα,η πρεπει να διορθωσω καπια πραγματα.Και αν ναι πια ειναι αυτα. Τα δυο ζευγαρια που εχω αφισει ακομα,να προσπαθησω μπας και μπορεσω να παρω τουλαχιστον μια γεννα(Γιατι βλεπω να μαδανε) Ειναι τα ζευγαρια που γραφω παραπανω.

Manos 14
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ηλικία : 46
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
5419

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από Manos 14 Κυρ Αυγ 09, 2009 5:51 pm

Καποια πραγματα εχω γραψει και στο (ΑΧ ΑΥΤΕΣ Η ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ) Αμα θελει καποιος ας μπει να δει τι εχω γραψει. Γιατι στην αρχη δεν ηξερα που να μπω και να στειλω μνμ,και τα ειχα μπερδεψει παρα πολυ. Οσο για καποιες φωτογραφιες πολυ ομορφες που εχω δει της πεντε τελευταιες μερες και εχω τρελαθει. Τετοια βλεπω και μου δινετε μεγαλο κουραγιο για του χρονου. Να σας ζησουν και να βλεπουμε παντα τετοιες ωραιες φωτογραφιες. affraid

Manos 14
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ηλικία : 46
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
5419

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από panos Κυρ Αυγ 09, 2009 6:00 pm

Mάνο άσε τα πουλιά να ξεκουραστούνε δεν είναι εποχή για ζευγάρωμα την ανοιξη νά'μαστε καλά.
panos
panos
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 633
Ηλικία : 57
Τόπος : Καρπενήσι
6126

ΦΗΜΗ : 22

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από Admin Κυρ Αυγ 09, 2009 6:04 pm

panos έγραψε:Mάνο άσε τα πουλιά να ξεκουραστούνε δεν είναι εποχή για ζευγάρωμα την ανοιξη νά'μαστε καλά.

φιλε μανο ξερω ποσο εχεις απογοητευθει... κι εγω 6 ζευγαρια ειχα καρδερινες και εμεινα μονο στην φωλια.... τιποτε αλλο.... ΑΛΛΑ σταματησα να προσπαθω οταν εφυγε η εποχη.... την απαντηση στα προβληματα σου την δινει ο φιλος πανος..... να εισαι καλα και απλα κανε υπομονη .....
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9356

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα πουλια και η ζωη μου Empty Απ: τα πουλια και η ζωη μου

Δημοσίευση από Manos 14 Δευ Αυγ 10, 2009 4:32 pm

Αυτο θα κανω μαλλον,δεν εχω και αλλη επιλογη.

Manos 14
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ηλικία : 46
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
5419

ΦΗΜΗ : 0

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης