gouldians.eu


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

gouldians.eu
gouldians.eu
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Donate
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 85, στις Κυρ Ιουλ 30, 2017 7:50 pm
WEB PET
SKROUTZ STORE
I SMS IT
KARIERA.GR
TOKOTOUKAN
MYSALES.GR

καλη αρχη

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

καλη αρχη Empty καλη αρχη

Δημοσίευση από jk21 Δευ Ιαν 19, 2009 4:14 pm

γειασας παιδια και καλως σας βρηκα .εμαθα για την ιστοσελιδα απο τον φιλο μου λευτερη και ειπα να ρθω και γω στην παρεα.με το καλο να γινουμε και περισσοτεροι και να ανταλλαξουμε αποψεις και γνωσεις γιατα πουλακια μας.ασχολουμε με αυτα σε ερασιτεχνικη βαση (χομπιστας) και κραταω μονο 4 ζευγαρια αντε 5 καθε χρονο.εχω κοινα αλλα και ενα ζευγαρι τιμπραντο καθως και μια γκλοστερινα.δυστυχως εχασα χθες το γκλοστερινο μου μετα απο ενα μηνα παλης με καποια ασθενεια.

jk21
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Αριθμός μηνυμάτων : 134
5655

ΦΗΜΗ : 4

http://jk21.yooblog.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλη αρχη Empty Απ: καλη αρχη

Δημοσίευση από F-35 Lightning II Δευ Ιαν 19, 2009 10:11 pm

Καλως ηρθες jk21.Λυπαμαι για την απωλεια του γλοστερινου σου,ομως αυτα συμβαινουν.Να εισαι καλα και θα βρεθει αλλος!!
Καλη χρονια να εχεις.
F-35 Lightning II
F-35 Lightning II
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 109
Τόπος : صلاح الدین ایوبی
5592

ΦΗΜΗ : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλη αρχη Empty Απ: καλη αρχη

Δημοσίευση από Admin Τρι Ιαν 20, 2009 1:28 pm

δημητρη καλως ορισες φιλε και ελπιζω να καλυψουμε τις αυξημενες απαιτησεις σου μιας και εκτος απο εκτροφεας εισαι και ενας μορφωμενος ανθρωπος{οχι απλα εγγραματος} ελπιζω να καλυψουμε ολες τις θεσεις σου και εσυ τις δικες μας φιλε δημητρη
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9355

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλη αρχη Empty Απ: καλη αρχη

Δημοσίευση από jk21 Τετ Ιαν 21, 2009 10:59 pm

λευτερη αφου αναψοκοκκινησα με τα <<μορφωμενα>> σου πηγα να γραψω μια αραδα να απαντησω αλλα στο τελος μπερδεψα ενα κουμπι και παφ!! χαθηκανε ..καλυτερα !

δεν ειμαι μορφωμενος ,ψυχακιας ειμαι Very Happy θελω να υπερασπιστω καποιες αρχες μου και οταν εχω να πεισω ανθρωπους που δρουν απλα με τη λογικη ειμαι ανγκασμενος να ψαξω για επιχειρηματα.το αποτελεσμα εσυ το ονομαζεις μορφωση..

εν πασει περιπτωσει εδω ηρθα για συμμαθητης και αποτι βλεπω εχει και καλους δασκαλους(απο τις πρωτες επαφες μου με τον χωρο σας στοy mpartsa o pappouskostas με τις καρδερινες του αν θυμαμαι,ε;

jk21
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Αριθμός μηνυμάτων : 134
5655

ΦΗΜΗ : 4

http://jk21.yooblog.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλη αρχη Empty Απ: καλη αρχη

Δημοσίευση από Pappou Kostas Πεμ Ιαν 22, 2009 6:45 am

Agapite Dimitri kalimera. Kalosorises kai kalh diamonh.
To exo pei polles fores "den thelo ou" min me lete daskalo. Den eimai daskalos. Eimai enas symmathtis kai "girasko aei didaskomenos"
Ego apo esas matheno kai afta pou gnorizo ta mirazomai me megali mou efxaristisi. As antalasoume tis gnoseis mas aploxera xoris na kratoume pisini gia na mathenoume.
Filika pappou Kostas
Pappou Kostas
Pappou Kostas
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Άντρας Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ηλικία : 73
5589

ΦΗΜΗ : 18

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης