gouldians.eu


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

gouldians.eu
gouldians.eu
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Donate
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 85, στις Κυρ Ιουλ 30, 2017 7:50 pm
WEB PET
SKROUTZ STORE
I SMS IT
KARIERA.GR
TOKOTOUKAN
MYSALES.GR

διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας......

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Empty διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας......

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 31, 2010 4:15 pm

σας παρουσιαζω ενα χρησιμοτατο αρθρο που βρηκα σε blog ellhnikhaktofylakh .... διαβαστε το απο την σελιδα απ ευθειας......

http://ellhnikhaktofylakh.blogspot.com/2010/01/blog-post_3905.html?showComment=1264951537009#comment-c7488329592319398522
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9355

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Empty Απ: διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας......

Δημοσίευση από panos Κυρ Ιαν 31, 2010 5:27 pm

Λευτέρη μόνο τα.....φρύδια μας να τραβήξουμε?Εγώ δουλεύω 20 χρόνια στη Δ.Ε.Η. και για να πάρω το μισθό της καθαρίστριας θέλω 10 χρόνια.Φαντάζεσαι τι φαγοπότι γίνεται εκεί μέσα.
panos
panos
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 633
Ηλικία : 57
Τόπος : Καρπενήσι
6125

ΦΗΜΗ : 22

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Empty Απ: διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας......

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 31, 2010 6:50 pm

εγω 11 χρονια στον δημο και θελω αλλα τοσα για να πιασω τον μισθο της καθαριστριας......και ειμαι και εργατςη καθαριοτητας...............
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9355

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Empty Απ: διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας......

Δημοσίευση από billys Κυρ Ιαν 31, 2010 8:10 pm

ειναι πραγματι χρησιμοτατο λευτερη .. τι θα σπουδασουν τα παιδια μας? φυσικα καθαριστριες στον οπαπ!!!

Υ.Γ. εσυ παλι βρε παιδι μου... την εχεις την ειδικοτητα.. ρε μηπως τα κρυβεις????? [/img]
billys
billys
SILVER MEMBER gouldians.eu
SILVER MEMBER gouldians.eu

Άντρας Δράκος
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ηλικία : 48
Τόπος : κατερινη
5954

ΦΗΜΗ : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Empty Απ: διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας......

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 31, 2010 9:57 pm

ρε συ μπιλι τα εχουμε ξαναπει αυτα αφου ειμαι κατω των 1500€ μηνιαιως.....γμ τα υπουργεια μου.....
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9355

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Empty Απ: διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας......

Δημοσίευση από sakis syros Τρι Φεβ 02, 2010 1:42 pm

Admin έγραψε:εγω 11 χρονια στον δημο και θελω αλλα τοσα για να πιασω τον μισθο της καθαριστριας......και ειμαι και εργατςη καθαριοτητας...............

Μια χαρά σας βλέπω!!! Εγώ είμαι 22 χρόνια στο ελεύθερο επάγγελμα και πρέπει να ξεχρεώσω 100.000 ευρώ σε δάνεια για να πιάσω το μισθό της καθαρίστριας!!!διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Icon_lol διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Icon_lol διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Icon_lol
sakis syros
sakis syros
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
Αριθμός μηνυμάτων : 436
Ηλικία : 56
Τόπος : Σύρος
5959

ΦΗΜΗ : 66

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Empty Απ: διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας......

Δημοσίευση από 1973viktor Τρι Φεβ 02, 2010 4:14 pm

βλεπω_βολεμενοι_ειμαστε_ολοι!! διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Icon_biggrin...... διαβαστε και τραβηξτε τα ......φρυδια σας...... Icon_sad
1973viktor
1973viktor
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ηλικία : 56
Τόπος : Βολος
5599

ΦΗΜΗ : 4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης