gouldians.eu


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

gouldians.eu
gouldians.eu
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Donate
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 85, στις Κυρ Ιουλ 30, 2017 7:50 pm
WEB PET
SKROUTZ STORE
I SMS IT
KARIERA.GR
TOKOTOUKAN
MYSALES.GR

πυρκαγιες...

+3
jk21
Admin
billys
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

πυρκαγιες... Empty πυρκαγιες...

Δημοσίευση από billys Κυρ Αυγ 23, 2009 9:37 am

καιγεται η περιοχη του μαραθωνα και εκει εχουμε δικα μας παιδια του φορουμ ... ευχομαι μακρια οι φωτιες απο τα σπιτια τους και τις περιουσιες τους! σ ολους οσους ειναι σε περιοχες με φωτια .. καλη δυναμη και καλη τυχη!
billys
billys
SILVER MEMBER gouldians.eu
SILVER MEMBER gouldians.eu

Άντρας Δράκος
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ηλικία : 48
Τόπος : κατερινη
5954

ΦΗΜΗ : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πυρκαγιες... Empty Απ: πυρκαγιες...

Δημοσίευση από Admin Κυρ Αυγ 23, 2009 10:17 am

φιλε βασιλη ειμαι σπιτι απο αγχος για τα ζωντανα μου και μονο,το σπιτι το εχω γραμμενο εκει που ξερουμε ολοι...η φωτια ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ αν δεν φτασει σε βραχους ή την θαλασσα..... οι πυροσβεστες και οι πιλοτοι μας πρεπει να ανακυρηχθουν σε ΗΡΩΕΣ δεν γινεται δεν ειναι δυνατον με 9 και πλεον μποφωρ αερα να πετανε στα 10 και 15 μετρα υψος και να κανουν ριψη οι ανθρωποι υπερβαλλοντας τον εαυτο τους,τα εζησα και τα ζω ακομα φιλε,κινδυνεψε το πατρικο κινδυνεψε ολος ο οικισμος που μενω και αυτοι οι ανθρωποι καναν τα παντα ΑΛΛΑ ο ανεμος εχει αλ΄λα σχεδια...... το κεφαλι μας τα φταιει δυστυχως φιλε βασιλη σε πολλα θεματα και οι μονοι που δεν φταινε ειναι οι πυροσβεστες και οι πιλοτοι των καναντερ και ελικοπτερων...... αυτα προς το παρων συντομα τα υπολοιπα........
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9355

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πυρκαγιες... Empty Απ: πυρκαγιες...

Δημοσίευση από jk21 Κυρ Αυγ 23, 2009 2:46 pm

λευετρη κουραγιο σε σενα και σε οσους προσπαθουν εναντια στο θεριο.ο Θεος μαζι σας!!

jk21
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Αριθμός μηνυμάτων : 134
5655

ΦΗΜΗ : 4

http://jk21.yooblog.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πυρκαγιες... Empty Απ: πυρκαγιες...

Δημοσίευση από Admin Κυρ Αυγ 23, 2009 9:29 pm

φιλοι μου καλησπερα,ειμαι ταλαιπωρημενος μεχρι εκει που δεν παιρνει,μετα απο επιπλοκη της συζυγου μου με την εγκυμοσυνη της αναγκαστικα να την παω στο νοσοκομειο το πρωι,γυρνωντας να κανω μπανιο και να κοιμηθω ,μολις ξυπνησα βρεθηκα σε ενα αρκετα μεγαλο προβλημα,η φωτια ειχε πλησιασει και απειλουσε τον οικισμο που μενω,στις 5 το απογευμα πηγα να δω τι γινεται γυρω στα 200 μετρα απο το σπιτι μου αποσταση,η φωτια μαινοταν απο το σημειο που βρισκομουν αλλα 200-300 μετρα το πολυ,το προβλημα δημιουργηθηκε λογω του αερα ΞΑΝΑ αφου αναζωπυρωσε την σχεδον σβησμενη φωτια απο τους ΗΡΩΕΣ πυροσβεστες των οχηματων πυροσβεσης,εκτος αυτου ομως τα εναερια μεσα δεν μπορουσαν να δρασουν λογω του αερα,μεχρι τις 7και μιση εως τις 8 το βραδυ εκκενωθηκαν σπιτια και ενας ακομα οικισμος παραπανω απο τον δικο μου,γυρω στο χιλιομετρο απο το σπιτι μου αυτος ο οικισμος.
η φωτια βρεθηκε τελικα να καιει διπλα στο δρομο και αναγκαστικα να μεινω σπιτι μου να κανω αντιπυρικες ζωνες[ να διορθωσω τις ηδη υπαρχουσες μιας κα ικαθε χρονο κλαδευω και κουρευω λογω φιδιων] κα ινα κοβω δεντρα..... η περιοχη εχει εκκενωθει απο τον πολυ κοσμο και τα γυναικοπαιδα και δυστυχως ειμαστε στο ελεος του Θεου σημερα το βραδυ διοτι αν αλλαξει παλι ο ανεμος κινδυνευει και ο δικος μου οικισμος και ο αλλος,θα αγρυπνησουμε να δουμε πως θα πανε τα πραγματα ,παντως δεν φαινονται καλα λογω του οτι οι περιοχη ειναι πευκοφυτη και δυσβατη εως αβατη απο ανθρωπο ακομα,ποσο μαλλον απο οχηματα.......

καλο κουραγιο σε ολους οσους ειναι θυματα και ενεργουν κατα τις φωτιας μιας και κινδυνευει και η γενετειρα μου Νεα Μακρη............



πυρκαγιες... 110


πυρκαγιες... 210

πυρκαγιες... 310

πυρκαγιες... 410

πυρκαγιες... 510

πυρκαγιες... 610

πυρκαγιες... 710

πυρκαγιες... 810

πυρκαγιες... 910πυρκαγιες... 1010
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9355

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πυρκαγιες... Empty Απ: πυρκαγιες...

Δημοσίευση από 1973viktor Δευ Αυγ 24, 2009 2:02 pm

κουραγιο_υπομονη_και_καθαρο_μυαλο_σε_ολους
1973viktor
1973viktor
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ηλικία : 56
Τόπος : Βολος
5599

ΦΗΜΗ : 4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πυρκαγιες... Empty Απ: πυρκαγιες...

Δημοσίευση από RED Δευ Αυγ 24, 2009 7:10 pm

Εύχομαι οτι καλήτερο σε ολους οσους έζησαν ή ζουν αυτη την κόλαση. Λευτέρη ελπίζω να πάνε ολα καλά με την γυναίκα σου.

RED
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 159
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
5681

ΦΗΜΗ : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πυρκαγιες... Empty Απ: πυρκαγιες...

Δημοσίευση από Admin Δευ Αυγ 24, 2009 7:42 pm

ευχαριστω λευτερη να εισαι καλα φιλε......
Admin
Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Ηλικία : 45
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9355

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πυρκαγιες... Empty Απ: πυρκαγιες...

Δημοσίευση από g-kiss Δευ Αυγ 24, 2009 9:45 pm

Λευτερη λυπαμαι πολυ για αυτο που συμβαινει φιλε,πιστεψε με καταλαβαινω την κατασταση γιατι εχω ζησει τα ιδια πριν 2χρονια στην πελοποννησο. Eυχομαι να ειστε καλα ολοι στην υγεια και πιο δυνατοι για το μετα, και να ξανακανετε τα μερη σας παλι ομορφα.
g-kiss
g-kiss
MEMBER gouldians.eu
MEMBER gouldians.eu

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 111
Τόπος : ΚΩΣ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
5661

ΦΗΜΗ : 18

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πυρκαγιες... Empty Απ: πυρκαγιες...

Δημοσίευση από akisdelta Τρι Αυγ 25, 2009 5:41 pm

Καταρχην να πανε ολα καλα με την συζηγο , και μετα καλο κουραγιο με τιs φωτιεs .Oτι καλυτερο φιλε μου !
akisdelta
akisdelta
NEW MEMBER gouldians.eu
NEW MEMBER gouldians.eu

Κόκκορας
Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ηλικία : 54
Τόπος : ΤΡΙΚΑΛΑ
5545

ΦΗΜΗ : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης